آتش‌سوزی در کارخانه رنگ‌سازی گرم‌دره/اعزام تانکر آب از کرج

آتش‌سوزی در کارخانه رنگ‌سازی گرم‌دره

 کارخانه رنگ‌سازی گرم‌دره عصر امروز آتش‌گرفته است، تانکرهای آب از کرج به محل حادثه اعزام‌شده و عملیات اطفای حریق ادامه دارد.

اخبار صنایع رنگ به نقل از “خبرگزاری مهر ” ، کارخانه رنگ‌سازی گرم‌دره که در منطقه ناصریه قرار دارد، عصر امروز آjش گرفت. طبق اعلام آتش‌نشانی گرم‌دره سه خودروی عملیات به همراه یک تیم از نیروهای آتش‌نشان به محل حادثه اعزام‌شده است.


بیشتر بدانید:انواع رنگ ساختمان


همچنین از سوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج تانکرهای آب به محل حادثه اعزام‌شده است.

طبق اعلام آتش‌نشانی گرم‌دره نیروهای آتش‌نشان بیش از یک ساعت و نیم است که در حال انجام عملیات اطفای حریق هستند، از علت آتش‌سوزی و میزان خسارات وارده اطلاعاتی در دست نیست.

اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام می‌شود.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/09/2554799.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/09/2554799-150x150.jpgنویسندهاخبار صنایع رنگاخبار رنگ,خبرگزاری رنگ و رزین,رنگآتش‌سوزی در کارخانه رنگ‌سازی گرم‌دره/اعزام تانکر آب از کرج  کارخانه رنگ‌سازی گرم‌دره عصر امروز آتش‌گرفته است، تانکرهای آب از کرج به محل حادثه اعزام‌شده و عملیات اطفای حریق ادامه دارد. اخبار صنایع رنگ به نقل از 'خبرگزاری مهر ' ، کارخانه رنگ‌سازی گرم‌دره که در منطقه ناصریه قرار دارد، عصر امروز...اخبار صنایع رنگ و رزین