۹۶/۰۲/۰۹

استفاده رولز رویس از الماس برای رنگ آمیزی

صنایع رنگ و رزین

خبرگزاری رنگ و رزین رزین الماس سخت ترین سنگ جهان است که اصولاً برای تجملاتی شدن طلا و جواهر از آن استفاده می شود. حالا کمپانی خودروسازی رولز رویس از الماس برای رنگ آمیزی خودروی Ghost برای لوکس سازی هر چه بیشتر آن استفاده کرده است.
برای رنگ آمیزی این مدل از خودروی گوست که “Elegance” نام دارد، از ۱۰۰۰ الماس خرد شده استفاده گردیده و برای اولین بار در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۷ در کنار چند مدل رولز رویس قدیمی تر، از آن رونمایی شده است. این هزار الماس خرد شدند تا یک پودرالماسی بسیار عالی ساخته شود که بعدا با رنگ خودرو ترکیب شد. هم چنین این خودروساز یک پروسه جدید و منحصر به فرد را ایجاد کرد که شامل استفاده از یک لایه محافظ مازاد برای محافظت ذرات الماس در هنگام پولیش دستی بود. رولزرویس ادعا کرده که این خاک الماسی، گران ترین رنگ ساخته شده تاریخ این شرکت محسوب می شود (این رنگ که Diamond Stardust نامیده می شود).

——————————————

رنگ چیست؟

—————————————–

رنگ این خودرو خیره کننده است. بنابراین دو ماه صرف زمان از طرف رولز رویس برای تست رنگ الماسی خودرو و تلاش برای درخشندگی آن، به نظر می اید که ارزشش را داشته است. بقیه قسمتهای این خودرو نکته برجسته ای ندارد، اما هنوز هم می توان گفت که زیباست. خطوط کناری ماشین در امتداد پهلوها با رنگ قرمز و سیاه توسط نقاش اختصاصی رولز رویس با دست رنگ شده است که با مرکز چرخهای  ۲۱ اینچی این خودرو که قرمز رنگ است، تناسب رنگی زیبایی دارد.
این تناسب رنگ در داخل خودرو نیز مشاهده می شود. در قسمت جلو همه چیز سیاه است، از صندلی های چرم تا کفپوش های ابریشمی. روکش بلوطی Tudor برای تریم این خودرو استفاده شده است که با ساعت سفارشی و دوخت قرمز آن هماهنگ است. دریایی از رنگ سیاه که توسط دوخت قرمز و نوارهای تزئینی قرمز رنگ روی صندلی، نشانه گذاری شده است.

—————————————

رنگ پودری چیست؟

—————————————

منبع: ایران نیوز

https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/04/photo_2017-04-27_16-48-13.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/04/photo_2017-04-27_16-48-13-150x150.jpgrang247اخبار صنایع رنگخبرگزاری,خبرگزاری رنگ و رزین,رزین,رنگ,نانو پوشش ها۹۶/۰۲/۰۹ استفاده رولز رویس از الماس برای رنگ آمیزی خبرگزاری رنگ و رزین رزین الماس سخت ترین سنگ جهان است که اصولاً برای تجملاتی شدن طلا و جواهر از آن استفاده می شود. حالا کمپانی خودروسازی رولز رویس از الماس برای رنگ آمیزی خودروی Ghost برای لوکس سازی هر چه...اخبار صنایع رنگ و رزین