۹۵/۱۲/۰۲

اعضای محترم تعاونی تولید کنندگان رنگ و محصولات وابسته

احتراما به استحضار می رساند اخیرا شاهد افزایش قیمتهای جهانی برخی از اقلام اساسی مواد اولیه از جمله تیتان و دیگر اقلام می باشیم.

همچنین مواد اولیه تولید داخل از جمله مواد اولیه پالایشگاهی و پتروشیمی، ورقهای فولادی که در ساخت ظروف سهم عمده ای دارند نیز دارای افزایش قیمت شده اند .

رنگ و رزین

قسمتی از این افزایش قیمتهای داخلی بدلیل کاهش ارزش پول ملی در برابر ارزهای معتبر جهانی است و بخشی نیز بنابر عدم شفافیت در فرآیندهای اقتصادی واردات و توزیع می باشد که در زنجیره  تولید نقش  بسزایی دارند و در این راستا بیشترین فشار را تولیدکننده می بایست تحمل نماید و  در صحنه رقابت، کالای خود را با کمترین سود و در شرایطی در جهت حفظ حیات خود بدون حاشیه سود،

عرضه نماید . با همه این مشکلات، لیکن در جهت حمایت از دولت تدبیر و امید و در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی  و کمک به  اقتصاد جامعه مصرف کننده که پشتوانه واقعی تولید کنندگان می باشند و در راستای ارج نهادن به منشور اخلاقی متعهد شده تعاونی توسط اعضاء، این تعاونی  با بیش از ۲۷۰ عضو تولیدکننده رنگ و مواد وابسته پیشنهاد  موکد دارد قیمتهای مصوب رنگ را همچنان ثابت نگه داشته و از افزایش  آن در این شرایط اقتصادی  خودداری فرمایند .

لذا کالای  تولیدی  را بدون تخفیف  به مشتریان عرضه نمایند و  در جهت  اهتمام به اجرای قوانین، بخصوص قانون مالیات برارزش افزوده , میزان ۹% مالیات  بر ارزش افزوده را در ذیل فاکتور مشخصا شناسایی و از خریدار اخذ فرمایند.
اعتقاد راسخ داریم   اعضاء  محترم تعاونی با درک شرایط اقتصادی و پای بندی به اصول اخلاق حرفه ای، از هرگونه رقابت تخریبی در سطح بازار امتناع می ورزند و  تعاونی نیز وظیقه خود می داند در سخت ترین  شرایط از  تولیدکنندگان واقعی  عضو  همه گونه حمایت را بعمل آورد.
مدیر عامل و هئیت مدیره تعاونی تولیدکنندگان رنگ و محصولات وابسته

 

 

منبع: ایران نیوز

https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/02/photo_2017-02-13_18-08-18.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/02/photo_2017-02-13_18-08-18-150x150.jpgrang247اخبار صنایع رزیناخبار صنایع رنگخبرگزاری,خبرگزاری رنگ و رزین,رزین,رنگ۹۵/۱۲/۰۲ اعضای محترم تعاونی تولید کنندگان رنگ و محصولات وابسته احتراما به استحضار می رساند اخیرا شاهد افزایش قیمتهای جهانی برخی از اقلام اساسی مواد اولیه از جمله تیتان و دیگر اقلام می باشیم. همچنین مواد اولیه تولید داخل از جمله مواد اولیه پالایشگاهی و پتروشیمی، ورقهای فولادی که در ساخت ظروف سهم...اخبار صنایع رنگ و رزین