با تسهیلات بانک صنعت و معدن اتفاق افتاد:

              افتتاح چند طرح صنعتیافتتاح چند طرح صنعتی

اخبار صنایع رزین به نقل از تجارت نیوز:
با افتتاح چند طرح صنعتی که توسط بانک صنعت و معدن تامین مالی شده‎ بود، سه هزار شغل مستقیم در کشور ایجاد شد.

به‌گزارش تجارت‌نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی بانک صنعت و معدن‌، این طرح‌ها، شامل رازان پلیمر شریان، فروکتوز ناب، صنایع نورد فولاد هما و پلی‌رزین، جمعا مبلغ ۴۴ میلیون و ۵٠٠ هزار یورو تسهیلات ارزی، و سه و نیم میلیارد تومان تسهیلات ریالی از بانک صنعت و معدن دریافت کرده‌اند.

گفتنی است طرح های کوچک و متوسط استان البرز از ابتدای اجرای طرح رونق تولید مبلغ ٩۶ میلیاردتومان تسهیلات، در قالب این طرح از بانک صنعت و معدن دریافت کرده‌اند.


بیشتر بدانید: رزین اپوکسی چیست؟

بیشتر بدانید: رزین پلی استر چیست؟

بیشتر بدانید: رزین چیست؟


همچنین در دو ماه نخست امسال، ۷ طرح دیگر با تسهیلات بانک صنعت و معدن در کشورمان به بهره برداری رسیده و برای ۲۰۸ نفر شغل ایجاد کرده است.
این طرح‌ها که شامل شرکت شیشه‌نشکن نیلگون در مهریز یزد، آب‌معدنی شهرستان بهار، پلیمر پاکت پرند زاهدان، واحد سردخانه شهرستان جیرفت، گچ ایلام صالح، چسب استحکام و لعاب یزد می‌شود، جمعا ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات از این بانک دریافت کرده‌اند.

بنا‌ به همین گزارش، ۱۱۶ طرح کوچک و متوسط صنعتی نیز با ۳۸۸ میلیارد تومان تسهیلات مصوب بانک صنعت و معدن در سطح کشور درحال اجرا هستند که به‌طور متوسط ۶۳ درصد پیشرفت فیزیکی خود را پشت سرگذاشته و با رسیدن به مرحله بهره‌برداری ۲۸۷۱ شغل مستقیم ایجاد می‌کنند.

گفتنی است طرح‌های کوچک و متوسط کشور تاکنون مبلغ ۲۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید از بانک صنعت و معدن دریافت کرده‌اند.

منبع

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/06/steel-pedia-steel-factory-explosion-1436423127-768x480.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/06/steel-pedia-steel-factory-explosion-1436423127-768x480-150x150.jpgrang247اخبار صنایع رزیناحیاگر,افتتاح خط تولید,خبرگزاری رنگ و رزینبا تسهیلات بانک صنعت و معدن اتفاق افتاد:               افتتاح چند طرح صنعتی اخبار صنایع رزین به نقل از تجارت نیوز: با افتتاح چند طرح صنعتی که توسط بانک صنعت و معدن تامین مالی شده‎ بود، سه هزار شغل مستقیم در کشور ایجاد شد. به‌گزارش تجارت‌نیوز به...اخبار صنایع رنگ و رزین