معاون وزیر صنعت: امسال ۶ هزار واحد صنعتی افتتاح می شود

 امسال 6 هزار واحد صنعتی افتتاح می شود

اخبار صنایع رنگ و رزین به نقل از ایرنا:

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت بر سرمایه گذاری و همکاری با شرکت های معتبر دنیا تاکید کرد و گفت: در اجرای توسعه تولید ملی، امسال بیش از ۶ هزار واحد تولیدی،صنعتی کوچک و بزرگ به بهره برداری می رسد.

محسن صالحی نیا سه شنبه شب در مراسم روز صنعت و معدن در محل نمایشگاه بین المللی گرگان اظهار کرد: سال گذشته با افزایش سرمایه گذاری های امیدوارکننده، بیش از ۵ هزار و ۵۰۰ واحد صنعتی و تولیدی در کشور بهره برداری شد.
وی بیان کرد: روند گسترش سرمایه گذاری ها در کشور امیدوارکننده و رضایت بخش است و نتیجه این اقدامات نیز افزایش تولیدات، بهبود وضعیت اشتغال و کمک موثر به رفع مشکلات مرتبط با این بخش است .


بیشتربدانید:         لیست تولیدکنندگان سلفون

بیشتربدانید:         لیست تولیدکنندگان صنایع پلاستیک و پلیمر ایران


معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: اینک در برخی زمینه ها مانند تولید لوازم خانگی، پلاستیک ، لاستیک ، لبنیات و آشامیدنی به مرز اشباع رسیده ایم و باید تلاش کنیم با بهبود کیفیت این تولیدات، بازارهای خارجی را برای ورود این محصولات ایرانی آماده کنیم.
صالحی نیا ادامه داد: یکی از مشکلاتی که در برخی از این صنایع وجود دارد ، روزآمد نبودن تجهیزات و دستگاه ها است که باید با رفع آن، زنجیره تولید محصولات با کیفیت داخلی و ایرانی را تکمیل کنیم.
وی بیان کرد: یکی از راهکارها نیز سرمایه‎گذاری و همکاری با شرکت‎های بزرگ و برندهای معتبر دنیا است که توسعه این فعالیت ها نوید بخش فرا رسیدن آینده ای روشن برای این صنایع در کشور خواهد بود.
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: توسعه ساختارها و به کارگیری روش های نوین مدیریتی و بازاریابی مدرن با هدف ورود به بازارهای خارجی نیزاز جمله راهکارهای تقویت صنایع تولیدی داخلی است.
استاندار گلستان هم در این مراسم صادرات محوری را لازمه توسعه ، تقویت و ماندگاری صنایع تولیدی استان دانست و گفت: بازارهای داخلی با توجه به تعدد مراکز تولیدی به مرحله اشباع رسیده و از این پس باید بیشتر به فکر توسعه صادرات به خارج از کشور و بویژه همسایگان باشیم.
حسن صادقلو اظهار کرد: یکی از برنامه های گلستان برای رسیدن به این هدف، رفع موانع و مشکلات صنایع و کارخانجات است که دستیابی به این هدف با برگزاری مستمر جلسات کارگروه رفع موانع تولید محقق شد.
وی افزود: تاکنون و از زمان راه اندازی این کارگروه ، بیش از هفت میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به ۶۵۶ واحد تولیدی و صنعتی کوچک و بزرگ استان برای حل مشکلات و موانع و بازگردادن آنان به چرخه تولید پرداخت شده است.

منبع

https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/07/82603288-71752076.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/07/82603288-71752076-150x150.jpgrang247اخبار صنایع رنگافتتاح خط تولید,صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارتمعاون وزیر صنعت: امسال ۶ هزار واحد صنعتی افتتاح می شود اخبار صنایع رنگ و رزین به نقل از ایرنا: معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت بر سرمایه گذاری و همکاری با شرکت های معتبر دنیا تاکید کرد و گفت: در اجرای توسعه تولید ملی، امسال بیش از ۶...اخبار صنایع رنگ و رزین
Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star