بررسی پوشش‌های ضد خزه و خود ترمیم‌شونده در کنگره دانشگاه امیرکبیر

بررسی پوشش‌های ضد خزه و خود ترمیم‌شونده در کنگره دانشگاه امیرکبیر

اخبار پوشش های صنعتی و کامپوزیت به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، در هفتمین کنگره بین‌المللی رنگ و پوشش که از ۲۸ آذر ماه جاری برگزار می‌شود، در خصوص انواع پوشش‌ها و جنبه‌های زیست‌محیطی آن بحث و تبادل نظر خواهد شد.

 هفتمین کنگره بین‌المللی رنگ و پوشش (ICCC 2017) از سوی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هدف ترویج، تبادل و انتشار تجارب و دانش در زمینه‌های نظری و عملی در موضوعاتی چون پوشش‌های سطح، رنگ‌زاها، فناوری رنگرزی، فیزیک رنگ، غشاهای پلیمری، نانو مواد و فناوری نانو و جنبه‌های زیست محیطی صنایع مرتبط برگزار می‌شود.

از میان ۲۷۵ مقاله ارسال شده به دبیرخانه این کنگره، تعداد ۱۹۰ مقاله داوری شد که ۳۹ مقاله برای ارائه شفاهی و ۱۵۱ مقاله برای ارائه پوستر انتخاب شدند.

در این کنگره در خصوص موضوعاتی چون پوشش‌های سطح، پوشش‌های آلی، پوشش‌های معدنی، آماده‌سازی سطح، پوشش‌های هوشمند، پوشش‌های ضدخزه، پوشش‌های خودترمیم شونده، پوشش‌های تأخیرانداز آتش، خوردگی، چسبندگی و شیمی سطح، رزین‌ها، بیندرها و مواد افزودنی، رئولوژی در رنگ و پوشش، مواد رنگ‌زا، کاربردهای زیستی مواد رنگزای مورد استفاده در صنایع غذایی، دارویی و آرایشی، فناوری رنگرزی، فیزیک رنگ و جنبه‌های زیست محیطی صنایع مرتبط بحث و تبادل نظر می‌شود.

این کنگره از ۲۸ آذرماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز می‌شود و تا روز ۳۰ آذرماه ادامه دارد.

تعدادی از مقالات برگزیده پس از گذراندن مراحل داوری به صورت مقاله کامل به زبان انگلیسی در مجله Progress in Color Colorants and Coatings و تعدادی نیز پس از گذراندن مراحل داوری به صورت مقاله کامل به زبان فارسی در مجله علوم و مهندسی خوردگی چاپ خواهند شد.

دکتر جمیل بغداچی از آمریکا، دکتر ناصر کنعانی و دکتر توماس بروک از آلمان، دکتر صادق پرویزی از انگلستان و دکتر گلاره مؤمن از کانادا در این کنگره سخنرانی خواهند کرد.

منبع

https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/12/57348669.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/12/57348669-150x150.jpgنویسندهپوشش های صنعتی و کامپوزیتاخبار,پوشش,پوشش های صنعتی و کامپوزیت,خبرگزاری رنگ و رزینبررسی پوشش‌های ضد خزه و خود ترمیم‌شونده در کنگره دانشگاه امیرکبیر اخبار پوشش های صنعتی و کامپوزیت به نقل از 'خبرگزاری ایسنا'، در هفتمین کنگره بین‌المللی رنگ و پوشش که از ۲۸ آذر ماه جاری برگزار می‌شود، در خصوص انواع پوشش‌ها و جنبه‌های زیست‌محیطی آن بحث و تبادل نظر خواهد شد.  هفتمین...اخبار صنایع رنگ و رزین
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star