بررسی پوشش‌های هوشمند و رنگ‌های ترافیکی در پژوهشگاه پلیمر

بررسی پوشش‌های هوشمند و رنگ‌های ترافیکی در پژوهشگاه پلیمر

اخبار پوشش های صنعتی و کامپوزیت به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران پنجمین همایش ملی رنگ‌های ترافیکی، خط کشی و ایمنی راه‌ها را برگزار می‌کند.

پنجمین همایش ملی رنگ‌های ترافیکی، خط‌کشی و ایمنی راه‌ها از سوی پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران در آذرماه امسال برگزار می‌شود.

در این همایش در محورهای تازه‌های ‌علمی و نوآوری، مهندسی ارزش در ایمنی راه، بهبود ایمنی و رفتارهای ترافیکی، علایم عمودی و تجهیزات ترافیکی پلیمری، مواد اولیه، خواص و عملکرد رنگ‌ها و خط کشی‌ها و مسایل زیست محیطی در رنگ‌ها و تجهیزات ترافیکی بحث و تبادل نظر خواهد شد.

جایگزین‌های رنگ ترافیکی، ماشین‌آلات و روش‌های نوین اجرا، پوشش‌های هوشند، نانو فناوری، رنگ‌های ضد سرخوردگی و چرک‌ناپذیر، آسیب‌شناسی زنجیره ارزش در خط‌کشی ترافیکی، شرایط اقلیمی و انتخاب مواد اولیه، انواع مواد اولیه مورد استفاده و استانداردسازی و رنگ‌های آب پایه و عاری از حلال از جمله موضوعات مطرح در این همایش است.

بر اساس برنامه زمان‌بندی، علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش می‌توانند تا اول آبان ماه امسال مقالات خود را ارسال کنند.

۱۵ آبان ماه مقالات پذیرفته شده اعلام خواهد شد.

این همایش در روز ۱۳ آذرماه امسال در پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران برگزار خواهد شد.

منبع

https://rang247.com/wp-content/uploads/2018/09/1417931914039_0987-th3.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2018/09/1417931914039_0987-th3-150x150.jpgنویسندهپوشش های صنعتی و کامپوزیتاخبار,پوشش های صنعتی و کامپوزیت,خبرگزاری,خبرگزاری رنگ و رزینبررسی پوشش‌های هوشمند و رنگ‌های ترافیکی در پژوهشگاه پلیمر اخبار پوشش های صنعتی و کامپوزیت به نقل از 'خبرگزاری ایسنا'، پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران پنجمین همایش ملی رنگ‌های ترافیکی، خط کشی و ایمنی راه‌ها را برگزار می‌کند. پنجمین همایش ملی رنگ‌های ترافیکی، خط‌کشی و ایمنی راه‌ها از سوی پژوهشگاه پلیمر...اخبار صنایع رنگ و رزین
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star