تمدید مهلت ثبت‌نام در چالش بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری

تمدید مهلت ثبت‌نام در چالش بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری

اخبار پوشش های صنعتی و کامپوزیت به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، مهلت ثبت‌نام در چالش‌ نوآوری بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری با استفاده از فناوری نانو تا ۱۶ دی‌ماه تمدید شد.

 بنا بر اعلام دبیرخانه چالش‌های نوآوری و فناوری نانو به ‌منظور فراهم کردن فرصت بیشتر برای تکمیل و ارسال طرح‌ها از سوی فناوران و پژوهشگران، مهلت ثبت‌نام در چالش نوآوری «بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری با استفاده از فناوری نانو» تا ۱۶ دی‌ماه جاری تمدید شد.

پژوهشگران، فناوران و شرکت‏های خلاق و نوآور علاقه‌مند به شرکت در این چالش نوآوری می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی چالش (nanochallenge.ir) فرم پیش‌نویس طرح را دریافت و نسبت به ثبت طرح پیشنهادی خود اقدام کنند.

این رویداد که از ۱۱ آذر ماه فرآیند ثبت‏ نام مرحله اول آن‌ آغاز شده ‌است، طی دو مرحله برگزار خواهد شد.

در مرحله اول شرکت‌کنندگان طرح مفهومی خود را در قالب چارچوب مشخص شده از سوی دبیرخانه چالش‌ ثبت کردند و در مرحله دوم صاحبان طرح‌های برگزیده نمونه آزمایشگاهی از طرح خود را تولید و ارائه خواهند داد.

از صاحبان طرح‌های برتر مرحله اول چالش دعوت می‌شود، همزمان با سومین همایش و نمایشگاه بین‌المللی “مستربچ و کامپاندهای پلیمری”، طرح خود را در حضور جمعی از سرمایه‌گذاران و حامیان بالقوه ارائه دهند.

به طرح‌‏های منتخب مرحله اول از نگاه متقاضیان و سرمایه‌گذاران و نیز کمیته ارزیابی چالش هرکدام ۵۰ میلیون ریال تسهیلات حمایتی شامل کمک‌ هزینه نقدی و اعتبار استفاده از خدمات و تجهیزات شبکه آزمایشگاهی فناوری نانو به ‌منظور ساخت نمونه اولیه در مرحله دوم چالش اعطا خواهد شد.

برگزیدگان مرحله نخست دو ماه فرصت خواهند داشت تا ضمن تکمیل مستندات فنی و اقتصادی، یک «نمونه آزمایشگاهی» مطابق با طرح اولیه خود بسازند یا نمونه اولیه خود را تکمیل کنند.

به طرح‌های برگزیده مرحله دوم نیز تسهیلات حمایتی ویژه‌ای از سوی ستاد توسعه فناوری نانو در جهت تجاری‌سازی آنها تعلق خواهد گرفت و ۳ طرح برتر نهایی نیز از جایزه نقدی ۱۰۰ میلیون ریالی به همراه تسهیلات تجاری‌سازی بهره‌مند خواهند شد.

منبع

Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://rang247.com/wp-content/uploads/2018/01/57476940.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2018/01/57476940-150x150.jpgنویسندهپوشش های صنعتی و کامپوزیتاخبار,پوشش های صنعتی و کامپوزیت,خبرگزاری رنگ و رزین,کامپوزیتتمدید مهلت ثبت‌نام در چالش بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری اخبار پوشش های صنعتی و کامپوزیت به نقل از 'خبرگزاری ایسنا'، مهلت ثبت‌نام در چالش‌ نوآوری بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری با استفاده از فناوری نانو تا ۱۶ دی‌ماه تمدید شد.  بنا بر اعلام دبیرخانه چالش‌های نوآوری و فناوری نانو به...اخبار صنایع رنگ و رزین