95/10/19

تجارت ایران و لبنان بیشتر می‌شود

تجار و فعالان اقتصادی و تجاری ایران و لبنان به همراه وزیر صنایع لبنانی‌ها رودرروی یکدیگر قرار می‌گیرند تا به افزایش حجم مبادلات تجاری و اقتصادی دو طرف در زمینه‌های مختلف کمک کنند.

صنایع رنگ و رزین

به گزارش ایسنا، تجار لبنانی به سرپرستی وزیر صنایع این کشور به ایران سفر می‌کنند تا مذاکراتی را به صورت رو در رو با تجار و فعالان اقتصادی ایران داشته باشند و جلساتی با حضور تشکل‌ها و شرکت‌های ایرانی در گروه‌بندی‌های کالایی به همراه تجار لبنانی برگزار می‌شود.

ترکیب هیئت لبنانی در زمینه‌های بیمه، سیمان، مواد غذایی، پلاستیک، مبلمان، دارو، تشک‌های طبی و معمولی، رنگ و رزین، لبنیات، تصفیه آب و فاضلاب، کابل برق، کاغذ، انرژی خورشیدی، دکل‌های مخابراتی، البسه، شیرخشک و مصالح ساختمانی است.

دو طرف سعی دارند تا با بهره‌برداری مناسب از حضور هیئت لبنانی مذکور که به همراهی وزیر صنایع لبنانی‌ها صورت گرفته است نهایت تلاش خود را به منظور مبادلات تجاری و اقتصادی در زمینه‌های عنوان شده داشته باشند تا با درنظر گرفتن شرایط اقتصادی ایران و لبنان و نیز ظرفیت بازار این دو کشور از پتانسیل‌های موجود استفاده کنند.

حضور هیئت تجاری لبنانی‌ها به سرپرستی وزیر صنایع این کشور از فردا و به مدت سه روز در ایران انجام می‌گیرد.

منبع : ایسنا

rang247اخبار صنایع رزیناخبار صنایع رنگخبرگزاری,خبرگزاری رنگ و رزین,رزین,رنگ95/10/19 تجارت ایران و لبنان بیشتر می‌شود تجار و فعالان اقتصادی و تجاری ایران و لبنان به همراه وزیر صنایع لبنانی‌ها رودرروی یکدیگر قرار می‌گیرند تا به افزایش حجم مبادلات تجاری و اقتصادی دو طرف در زمینه‌های مختلف کمک کنند. به گزارش ایسنا، تجار لبنانی به سرپرستی وزیر صنایع این کشور به...اخبار صنایع رنگ و رزین