۹۵/۱۰/۲۲

حریق گسترده دو کارگاه در جنوب تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق یک کارگاه تولیدی در جنوب تهران خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: وقوع حادثه حریق در ساعت ۵:۲۲ صبح امروز به سامانه ۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان سه ایستگاه را به همراه خودروی فوماتیک، تانکر آب و خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل حادثه واقع در شهرری اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه، افزود: با حضور عوامل آتش‌نشانی در محل مشاهده شد که حریق در یک سوله تولید پلاستیک به مساحت حدود ۵۰۰ متر مربع رخ داده و با توجه به وجود مواد اشتغال‌زا در این سوله، شعله‌های آتش به یک کارگاه نساجی در مجاورت آن نیز سرایت کرده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه سوله تولید پلاستیک مملو از تینر و رزین بود، اظهار کرد: آتش‌نشانان از چند جهت عملیات خود برای اطفای حریق در این دو کارگاه را آغاز کرده و مدتی بعد موفق به مهار و اطفای کامل آن شدند.

ملکی با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت، افزود: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل و لکه‌گیری به عملیات خود خاتمه دادند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران، علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است.

منبع: ایسنا

https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/01/57407552.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/01/57407552-150x150.jpgrang247اخبار صنایع رزینخبرگزاری,خبرگزاری رنگ و رزین,رزین,رنگ۹۵/۱۰/۲۲ حریق گسترده دو کارگاه در جنوب تهران سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق یک کارگاه تولیدی در جنوب تهران خبر داد. سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره گفت: وقوع حادثه حریق در ساعت ۵:۲۲ صبح امروز به سامانه ۲۵ اطلاع داده شد که در...اخبار صنایع رنگ و رزین