تلاش برای بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری با فناوری نانو

تلاش برای بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری با فناوری نانو

اخبار پوشش های صنعتی و کامپوزیت به نقل از “خبرگزاری ایسنا”، از سوی ستاد توسعه فناوری نانو سیزدهمین چالش فناوری نانو با رویکرد “بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری با استفاده از فناوری نانو” برگزار می‌شود.

 سیزدهمین دوره از چالش‌های فناوری نانو در سایت چالش‌های نوآوری و فناوری نانو (نانوچلنج) با ثبت طرح اولیه متقاضیان آغاز شد و تا ١٠ دی ١٣٩۶ ادامه خواهد داشت.

چالش نوآوری «بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری با استفاده از فناوری نانو» که از سوی کارگروه صنعت و بازار ستاد ویژه توسعه فناوری نانو برگزار می‌شود، به ‌دنبال توسعه کامپوزیت‌های پلیمری با خواص مهندسی بهبودیافته و کاربردی است.


بیشتر بدانید:تعیین خواص فیزیکی و مکانیکی پوششهای نانو کامپوزیتی


این رویداد مورد حمایت انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران است و برگزیدگان مرحله اول چالش در جریان سومین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری فرصت خواهند داشت تا به ارائه و معرفی طرح خود نزد سرمایه‌گذاران بپردازند.

در این راستا، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به دنبال راهکارهای عملیاتی برای «بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری با استفاده از فناوری نانو» از سوی شرکت‌های خلاق و نوآور، پژوهشگران، مخترعان و فناوران، اعضای هیات علمی و دانشجویان داخلی و خارج کشور است.

برگزیدگان در مرحله اول چالش، تسهیلات ۵۰ میلیون ریالی شامل کمک‌ هزینه نقدی و اعتبار استفاده از خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی فناوری نانو برای ساخت نمونه آزمایشگاهی دریافت خواهند کرد و در مرحله دوم به ۳ طرح برگزیده نهایی جایزه نقدی ۱۰۰ میلیون ریالی به ‌همراه تسهیلات تجاری‌سازی اعطا خواهد شد.

همچنین طرح‌های برتر مرحله اول این چالش نوآوری در سومین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی مستربچ و کامپاندهای پلیمری که بهمن ماه امسال برگزار می‌شود، به‌منظور جلب حمایت و سرمایه نزد حامیان و سرمایه‌گذاران بالقوه، ارائه و معرفی خواهند شد.

چالش نوآوری «بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری با استفاده از فناوری نانو»، سیزدهمین چالش نوآوری و فناوری نانو برگزار شده است که در جریان تمامی چالش‌های نوآوری و فناوری، تاکنون در مجموع قریب به ۶۰۰ طرح مفهومی ثبت شد و در این میان بیش از ۵۰ طرح برگزیده در راستای تجاری‌سازی آن‌ها مورد حمایت و پشتیبانی قرار گرفته و در مراحل مختلف توسعه و تجاری‌سازی فناوری قرار گرفته‌اند.

منبع

https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/12/57476940.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/12/57476940-150x150.jpgنویسندهپوشش های صنعتی و کامپوزیتاخبار,اخبار رنگ,پوشش های صنعتی و کامپوزیت,خبرگزاری رنگ و رزین,کامپوزیتتلاش برای بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری با فناوری نانو اخبار پوشش های صنعتی و کامپوزیت به نقل از 'خبرگزاری ایسنا'، از سوی ستاد توسعه فناوری نانو سیزدهمین چالش فناوری نانو با رویکرد 'بهبود خواص مهندسی کامپوزیت‌های پلیمری با استفاده از فناوری نانو' برگزار می‌شود.  سیزدهمین دوره از چالش‌های فناوری نانو...اخبار صنایع رنگ و رزین
Summary
Review Date