درب ضد سرقت

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی درمورد نکات خرید درب ضد سرقت و به طور کلی درب ضد سرقت خدمت شما ارائه دهیم.

امروزه برای بیشتر واحد های تجاری ، اداری و حتی منازل از این نوع درب ها ، درب ضد سرقت استفاده می شود این نوع از درب ها علاوه بر زیبایی و مدرن بودن مزیت مهم تری برای استفاده کنندگان از این نوع درب به همراه دارد مهم ترین آنها امنیتی است که دارا می باشد به همین علت در بیشتر ساخت و ساز هایی که در چند سال اخیر و حتی امروزه انجام می شوند می توانیم استفاده از این نوع درب ها را شاهد باشیم.

درب ضد سرقت چیست ؟

در این بخش از مقاله به این موضوع می پردازیم که که اصلا درب ضد سرقت چیست ؟ به طور کلی درب ضد سرقت به خاطر دارا بودن ساختار پیچیده و مقاوم تر به نسبت درب های معمولی این اسم را به خود اختصاص داده است . این نوع درب ها از نظر ساختار لولا ، قفل و … بسیار مقاوم تر از درب های معمولی به شمار می روند و از آنجا که بشر همیشه به دنبال ایجاد امنیت بیشتر برای محل زندگی حود بوده است این نوع درب ها ، درب ضد سرقتامنیت تضمین شده ای را برای شما فراهم می کنند .

قفل های این نوع درب ها از نظر ساختاری چند برابر بیشتر به نسبت سایر درب ها مقاوم تر هستند و اما این دربها تنها به عنوان ضد سرقت بودن و اینکه امنیت خانه شما را به طور کامل حفظ می کنند استفاده نمی شوند و کاربرد های دیگری نظیر ضد آتش بودن و حتی عایق بودن در برابر صدا ، گرما و سرما هستند که این ویژگی ها هم آرامش خوبی را به محیط می بخشد و هم باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی و صرفه جویی در انرژی می شود که این نیز به ویژگی ها این نوع درب ها ، درب ضد سرقت می افزاید و باعث می شود تا با خیال آسوده تر و مطمئن تری اقدام به خریداری و نصب آن برای محل کار یا منزل خود کنید.

قسمت های تشکیل دهنده ی درب ضد سرقت :

این نوع درب ها یعنی درب ضد سرقت نوع های مختلفی از نظر تعداد قفل و نوع این قفل ها دارند یعنی ممکن است بر روی بعضی از انواع درب ضد سرقت قفل های مختلف و گوناگونی باشد که هرکدام از آنها به دلیل خاص و میزان امنیت را در کنار یکدیگر افزایش می دهند ، پس زمانی که برای ارزیابی و خرید این نوع از درب ، درب ضد سرقت اقدام کردید این موضوع را نیز لحاظ کنید و آن را در نظر داشته باشید.

نکته بعدی که در این مقاله به آن اشاره می کنیم و یکی از قسمت های تشکیل دهنده ی درب ضد سرقت است و آن نیز لولای این نوع درب ها بشمار می رود نکته جال در مورد لولا این نوع درب ها این موضوع است که لولای درب ضد سرقت از بیرون و یا حتی در بعضی از انواع مختلف این نوع دربها از دو طرف قابل دسترسی نیست و این موضوع باعث می شود تا به راحتی نتوان با اهرم کردن و به هر وسیله دیگر درب را باز کنید و این موضوع به خودی خود بخش اعظم امنیت را برای شما به همراه خواهد داشت.

و اما جنس داخلی درب ضد سرقت ، به طور معمول جنس داخلی یا به اصطلاح پیکر بندی داخلی این نوع دربها از فولاد است و لا به لای فضای خالی موجود در بین این اسکلت فولادی با پشم سنگ پوشانده شده است که این نیز به خاطرعایق کردن درب ها در مقابل صدا ، گرما و سرما و …. است.

ریپرتاژ توسط سئو فارسی

rang247ریپورتاژدرب ضد سرقت در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی درمورد نکات خرید درب ضد سرقت و به طور کلی درب ضد سرقت خدمت شما ارائه دهیم. امروزه برای بیشتر واحد های تجاری ، اداری و حتی منازل از این نوع درب ها ، درب ضد سرقت استفاده می شود این نوع از درب ها علاوه بر...اخبار صنایع رنگ و رزین
Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star