درب ضد سرقت

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی درمورد نکات خرید درب ضد سرقت و به طور کلی درب ضد سرقت خدمت شما ارائه دهیم.

امروزه برای بیشتر واحد های تجاری ، اداری و حتی منازل از این نوع درب ها ، درب ضد سرقت استفاده می شود این نوع از درب ها علاوه بر زیبایی و مدرن بودن مزیت مهم تری برای استفاده کنندگان از این نوع درب به همراه دارد مهم ترین آنها امنیتی است که دارا می باشد به همین علت در بیشتر ساخت و ساز هایی که در چند سال اخیر و حتی امروزه انجام می شوند می توانیم استفاده از این نوع درب ها را شاهد باشیم.

درب ضد سرقت چیست ؟

در این بخش از مقاله به این موضوع می پردازیم که که اصلا درب ضد سرقت چیست ؟ به طور کلی درب ضد سرقت به خاطر دارا بودن ساختار پیچیده و مقاوم تر به نسبت درب های معمولی این اسم را به خود اختصاص داده است . این نوع درب ها از نظر ساختار لولا ، قفل و … بسیار مقاوم تر از درب های معمولی به شمار می روند و از آنجا که بشر همیشه به دنبال ایجاد امنیت بیشتر برای محل زندگی حود بوده است این نوع درب ها ، درب ضد سرقتامنیت تضمین شده ای را برای شما فراهم می کنند .

قفل های این نوع درب ها از نظر ساختاری چند برابر بیشتر به نسبت سایر درب ها مقاوم تر هستند و اما این دربها تنها به عنوان ضد سرقت بودن و اینکه امنیت خانه شما را به طور کامل حفظ می کنند استفاده نمی شوند و کاربرد های دیگری نظیر ضد آتش بودن و حتی عایق بودن در برابر صدا ، گرما و سرما هستند که این ویژگی ها هم آرامش خوبی را به محیط می بخشد و هم باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی و صرفه جویی در انرژی می شود که این نیز به ویژگی ها این نوع درب ها ، درب ضد سرقت می افزاید و باعث می شود تا با خیال آسوده تر و مطمئن تری اقدام به خریداری و نصب آن برای محل کار یا منزل خود کنید.

قسمت های تشکیل دهنده ی درب ضد سرقت :

این نوع درب ها یعنی درب ضد سرقت نوع های مختلفی از نظر تعداد قفل و نوع این قفل ها دارند یعنی ممکن است بر روی بعضی از انواع درب ضد سرقت قفل های مختلف و گوناگونی باشد که هرکدام از آنها به دلیل خاص و میزان امنیت را در کنار یکدیگر افزایش می دهند ، پس زمانی که برای ارزیابی و خرید این نوع از درب ، درب ضد سرقت اقدام کردید این موضوع را نیز لحاظ کنید و آن را در نظر داشته باشید.

نکته بعدی که در این مقاله به آن اشاره می کنیم و یکی از قسمت های تشکیل دهنده ی درب ضد سرقت است و آن نیز لولای این نوع درب ها بشمار می رود نکته جال در مورد لولا این نوع درب ها این موضوع است که لولای درب ضد سرقت از بیرون و یا حتی در بعضی از انواع مختلف این نوع دربها از دو طرف قابل دسترسی نیست و این موضوع باعث می شود تا به راحتی نتوان با اهرم کردن و به هر وسیله دیگر درب را باز کنید و این موضوع به خودی خود بخش اعظم امنیت را برای شما به همراه خواهد داشت.

و اما جنس داخلی درب ضد سرقت ، به طور معمول جنس داخلی یا به اصطلاح پیکر بندی داخلی این نوع دربها از فولاد است و لا به لای فضای خالی موجود در بین این اسکلت فولادی با پشم سنگ پوشانده شده است که این نیز به خاطرعایق کردن درب ها در مقابل صدا ، گرما و سرما و …. است.

ریپرتاژ توسط سئو فارسی

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star
rang247ریپورتاژدرب ضد سرقت در این مقاله قصد داریم تا اطلاعاتی درمورد نکات خرید درب ضد سرقت و به طور کلی درب ضد سرقت خدمت شما ارائه دهیم. امروزه برای بیشتر واحد های تجاری ، اداری و حتی منازل از این نوع درب ها ، درب ضد سرقت استفاده می شود این نوع از درب ها علاوه بر...اخبار صنایع رنگ و رزین