۹۶/۰۱/۱۹

دریافت رایگان ویژه نامه نمایشگاه پوشش خاورمیانه ۲۰۱۷

بیست و دومین “نمایشگاه بین‌المللی رنگ و پوشش خاورمیانه”، در مرکز تجارت جهانی دبی در کشور امارات متحده عربی از تاریخ ۲۳ الی ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۵ برگزار می‌گردد. محور اصلی این نمایشگاه، انواع مواد شیمیایی و تجهیزات مرتبط با صنعت رنگ و پوشش می‌باشد.

 

صنایع رنگ و رزین

نشریه پوششهای سطحی همچون دوره های گذشته با چاپ ویژه نامه‌هایی به‌زبان انگلیسی و توزیع رایگان بین کلیه غرفه‌داران، نسبت به معرفی محصولات و توانمندی‌های تولیدکنند‌گان کشور و زمینه‌های صادرات محصولات و همچنین معرفی بازار رنگ و پوشش ایران، اقدام نموده است.

در ویژه نامه این دوره، لیست جامعی از شرکتهای ایرانی مرتبط با صنعت رنگ و پوشش به همراه مشخصات تماس آنها آمده است. همچنین لیست کامل شرکت کنندگان در نمایشگاه پوشش خاورمیانه هم در آن به چاپ رسیده است.

انتشار این ویژه نامه با حمایت شرکتهای زیر محقق گردید که جا دارد از حسن نظر مسئولین آنها، نهایت تشکر و قدردانی را بنماییم:

رزیتان، بانیان امید (برگزارکننده نمایشگاه رنگ و پوشش تهران)، بنیان کالا شیمی، ماهدیس تجارت، ایدیا کالر، عالی فام، رنگ تهران اورانوس، پارس نیکل، نوژان مهر کیمیا.

 

 

منبع: ایران نیوز

https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/04/aUntitled-1.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/04/aUntitled-1-150x150.jpgrang247اخبار صنایع رزینخبرگزاری,خبرگزاری رنگ و رزین,رزین,رنگ۹۶/۰۱/۱۹ دریافت رایگان ویژه نامه نمایشگاه پوشش خاورمیانه ۲۰۱۷ بیست و دومین 'نمایشگاه بین‌المللی رنگ و پوشش خاورمیانه'، در مرکز تجارت جهانی دبی در کشور امارات متحده عربی از تاریخ ۲۳ الی ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۵ برگزار می‌گردد. محور اصلی این نمایشگاه، انواع مواد شیمیایی و تجهیزات مرتبط با صنعت رنگ و پوشش...اخبار صنایع رنگ و رزین