دولت یازدهم ۱۵ هزار میلیارد ریال در صنعت چهارمحال و بختیاری سرمایه‌گذاری کرد

سرمایه گذاری 15 هزار میلیارد ریال در صنعت چهارمحال و بختیاری

اخبار پوشش های صنعتی به نقل از “خبرگزاری ایسنا” ،رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: دولت تدبیر و امید در صنعت استان ۱۵ هزار میلیارد ریال سرمایه ‌گذاری کرده بود.

 سید نعیم امامی ششم شهریور ماه در شورای ادارای چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: طی دولت تدبیر و امید بیش از ۳۰۰ واحد جدید کوچک در استان به بهره برداری رسید و مشکلات ۳۰۰ واحد صنعتی مرتفع شد.


بیشتر بدانید:اصول کاربردی استفاده از رنگ و پوشش های صنعتی


امامی فولاد سفید دشت را تنها فولاد بهره برداری شده کشور در دولت یازدهم عنوان کرد و گفت: فاز دوم آن با پیشرفت ۶۵ درصدی در حال اجرا است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان افزود: مجتمع بزرگ صنایع ورق‌های پوشش‌دار تاراز که ساخت آن از سال ۱۳۹۲ آغاز شده است، سالانه ۳۳۰ هزار تن ورق‌های پوشش‌دار تولید می‌کند که نیمی از آن ورق گالوانیزه است.

وی با اشاره به تولید آب معدنی در استان، اظهار کرد: تاکنون در زمینه‌هایی اعم از روش‌های افزایش کیفیت آب اقدامات خطیری انجام شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با اشاره به اینکه شهرکرد شهر تولید چادر کرپ کشور است، تصریح کرد: چهارمحال و بختیاری نخستین تولید کننده چادر مشکی در ایران است.

امامی خاطرنشان کرد: دولت تدبیر و امید در صنعت استان ۱۵ هزار میلیارد ریال سرمایه ‌گذاری کرده بود.

منبع

https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/08/57488743.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/08/57488743-150x150.jpgنویسندهپوشش های صنعتی و کامپوزیتپوشش های صنعتی و کامپوزیت,خبرگزاری رنگ و رزین,نانو پوشش هادولت یازدهم ۱۵ هزار میلیارد ریال در صنعت چهارمحال و بختیاری سرمایه‌گذاری کرد اخبار پوشش های صنعتی به نقل از 'خبرگزاری ایسنا' ،رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: دولت تدبیر و امید در صنعت استان ۱۵ هزار میلیارد ریال سرمایه ‌گذاری کرده بود.  سید نعیم امامی ششم...اخبار صنایع رنگ و رزین
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star