سفر زمستانی به کشورهای استوایی

 

بیشتر کشورهای توریستی محبوب در میان ایرانیان مانند ترکیه، روسیه، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان و… زمستان‌های سردی دارند بنابراین شابد بسیاری از مردم این کشورها را برای سفر انتخاب نکنند و به دنبال جایگزینی باشند که هوای گرم و مطبوعی داشته باشد. به جرئت می‌توان گفت کشورهای جنوب شرق آسیا به خاطر آی‌وهوای گرمسیری‌شان بهترین گزینه برای تورهای زمستانی هستند.

 

تور مالزی یکی از این تورهای محبوب است. کشور مالزی دارای آب‌وهوای گرمسیری است و به همین دلیل زمستان‌های گرم و مطبوعی دارد.

 

کشور مالزی به خصوص در پایتختش کوالالامپور امکانات رفاهی و تفریحی فوق‌العاده‌ای را به‌عنوان زیرساخت گردشگری فراهم کرده است. وجود این زیرساخت‌ها در سال‌های اخیر مالزی را به عنوان یک قطب گردشگری در جهان مطرح کرده است.

 

چند جاذبه طبیعی و تفریحی مهم در مالزی وجود دارد که شاید مهم‌ترین آن‌ها تامان نگارا (جنگل ملی مالزی) باشد که از قدیمی‌ترین جنگل‌های جهان به شمار می‌رود و در تمام فصول سال، گردشگران را از سراسر جهان به مالزی می‌کشاند. نکته بعدی که تور مالزی را برای گردشگران حرفه‌ای‌تر به تور مهمی بدل می‌کند، جاذبه‌های دریایی بسیار شگفت‌انگیز است که شرایط جذابی را برای غواصی فراهم کرده و آب و هوای استوایی مالزی هم به چهارفصل بودن این تفریح مهم در این کشور کمک می‌کند.

 

 تور کوالالامپور را می‌توان جذاب‌ترین بخش سفر به مالزی دانست. داشتن طبیعت بکر، معماری زیبا، رستوران‌ها و غذاخوری‌های فوق‌العاده، مراکز و بازارهای خرید متنوع و ارزان قیمت و همچنین وجود فستیوال‌های متنوع و بسیار شاد و مفرح بخشی از ویژگی‌های این شهر است.

 

بسیاری از سفردوستان گمان می‌کنند تور مالزی در زمستان به خاطر آب‌وهوای مطبوعی که دارد بسیار گران‌تر از دیگر فصل‌های سال است اما اینگونه نیست. قیمت تور زمستانی  شهرهای مالزی با دیگر فصل‌های سال تفاوت چندانی ندارد. با این حال راه‌های دیگری نیز برای داشتن سفر ارزان وجود دارد. مثلا شما می‌توانید هتلی ارزان‌تر برای اقامت خود پیدا کنید زیرا تمام هتل‌های مالزی امکانات رفاهی استانداردی به شما ارائه می‌دهند. همچنین می‌توانید با تورهای لحظه آخری و ارزان قیمت به مالزی سفر کنید. این تورها بهترین گزینه برای ارزان سفر کردن هستند.

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این مطلب
Author Rating
51star1star1star1star1star
rang247ریپورتاژسفر زمستانی به کشورهای استوایی   بیشتر کشورهای توریستی محبوب در میان ایرانیان مانند ترکیه، روسیه، ارمنستان، گرجستان، آذربایجان و... زمستان‌های سردی دارند بنابراین شابد بسیاری از مردم این کشورها را برای سفر انتخاب نکنند و به دنبال جایگزینی باشند که هوای گرم و مطبوعی داشته باشد. به جرئت می‌توان گفت...اخبار صنایع رنگ و رزین