توجه به صنایع پلیمری با رزین‌های طبیعی ضروری است

توجه به صنایع پلیمری با رزین‌های طبیعی

اخبار رنگ و رزین به نقل از “اخبار پلاستیک و پلیمر“، مشاور استاندار قزوین گفت:

در راستای حمایت از فعالیت‌های سبز و محیط‌زیست توجه به صنایع دانش‌بنیان پلیمری با رزین‌ های طبیعی از الزامات جامعه امروز می‌باشد.

«بهنام ملکی» مشاور استاندار و مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری طی بازدید از شرکت پارسا پلیمر شریف که جزو نخستین شرکت‌های دانش‌بنیان کشور و بزرگ‌ترین تولیدکننده آمیزه‌های پیشرفته پلیمری در ایران است، گفت:

در راستای مسئولیت‌های اجتماعی ما در قبال محیط‌زیست سبدی از محصولات دوستدار محیط‌زیست طراحی‌ شده است که می‌تواند به‌صورت کیسه به خدمت گرفته شود.


بیشتر بدانید : انواع پلیمر ها


وی افزود:

۴۰ درصد اجزای تشکیل‌دهنده این کیسه‌ها از رزین‌های طبیعی تشکیل‌شده است که تقریباً همه کیسه‌هایی که در بازارهای کشور وجود دارند از رزین‌های پایه نفتی تهیه‌ شده‌اند و این محصول دانش‌بنیان علاوه بر کاهش وابستگی به منابع نفتی در حفظ محیط‌زیست تأثیر بسزایی دارد.

ملکی خطاب به دوستداران محیط‌زیست یادآور شد:

تولید پلاستیک‌های پایه نفتی، دی‌اکسیدکربن زیادی در محیط منتشر می‌کند که صدماتی را در پی دارد و افزایش تولید سبد محصولات دوستدار محیط‌زیست می‌تواند بسته‌بندی‌های بسیار سازگارتر با طبیعت را، نسبت به راه‌حل‌های سنتی، در اختیار جامعه بگذارند.

 

منبع

https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/08/pp_Fixd.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/08/pp_Fixd-150x150.jpgrang247اخبار صنایع رزیناخبار رنگ,پوشش های صنعتی و کامپوزیت,خبرگزاری,خبرگزاری رنگ و رزین,رزین,رنگ,نانو پوشش هاتوجه به صنایع پلیمری با رزین‌های طبیعی ضروری است اخبار رنگ و رزین به نقل از 'اخبار پلاستیک و پلیمر'، مشاور استاندار قزوین گفت: در راستای حمایت از فعالیت‌های سبز و محیط‌زیست توجه به صنایع دانش‌بنیان پلیمری با رزین‌ های طبیعی از الزامات جامعه امروز می‌باشد. «بهنام ملکی» مشاور استاندار و مدیرکل دفتر...اخبار صنایع رنگ و رزین
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star