عرضه نانوپوششی برای استفاده در دکوراسیون داخلی

عرضه نانوپوششی برای استفاده در دکوراسیون داخلی

اخبار نانو پوشش ها به نقل از “خبرگزاری آنا”، از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، نانوپوششی به نام «Fenix Nanotech» در نمایشگاه WMS 2017 به نمایش در خواهد آمد

این پوشش که با استفاده از فناوری‌ نانو به‌دست آمده، به گونه‌ای طراحی شده است که بتوان در طراحی داخلی از آن استفاده کرد.

علاوه بر فناوری‌ نانو از رزین‌های جدیدی نیز برای ساخت این ماده استفاده شده است.

وجود این رزین‌های ترموپلاستیک موجب شده تا سطح پوشش نهایی کاملا بسته باشد.

توپوگرافی سطحی غیرمنظم این سطح به دلیل وجود انعکاس پایین نور است. این ویژگی‌های سطحی موجب شده تا ظاهر این پوشش کاملا مات باشد و اثر انگشت روی آن باقی نماند.
استفاده از فناوری‌ نانو در این پوشش هوشمند موجب شده تا خواص جالب توجه روی این سطح به‌ وجود آید و در نهایت بتوان از آن در آشپزخانه‌ها، حمام، مبلمان و بیمارستان‌ها استفاده کرد.
شرکت ویلیس یکی از شرکت‌های عرضه‌کننده مواد ساختمانی در آمریکای شمالی است که روی نیاز بازار و روندهای نوظهور تمرکز دارد.
ویلیس در سال ۱۹۶۷ توسط رون ویلیس تاسیس شد و تاکنون محصولات و خدمات مختلفی به مشتریان خود در بخش دکوراسیون عرضه کرده است.

در سال ۱۹۹۲ شرکت ویلیس با مایک هترمن همکاری مشترکی را آغاز کردند.
ویلیس به صورت انحصاری توزیع محصولات شرکت دوپونت کوریان و زودیاک و چند شرکت دیگر را در کانادا و آمریکا به عهده دارد.
در سال ۲۰۱۴، ویلیس حق توزیع لمینیت‌های فشار بالای آرپا (Arpa) را دریافت کرد.

در سال ۲۰۱۵ نیز این شرکت با افزایش دامنه کاری خود، فعالیت خود را در آمریکا افزایش داد، به طوری که در حال حاضر بیش از ۵۰ متخصص در آمریکا و کانادا دارد.
این نانوپوشش به گونه‌ای طراحی شده است که می‌تواند در برابر خراش، سایش، اثر انگشت، حلال‌های قوی، گرما و باکتری مقاومت کند که دلیل بروز این رفتارها، استفاده از فناوری‌ نانو است.

منبع

https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/10/636441731960385448.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/10/636441731960385448-150x150.jpgنویسندهنانو پوشش هااخبار,خبرگزاری رنگ و رزین,رزین,نانو پوشش هاعرضه نانوپوششی برای استفاده در دکوراسیون داخلی اخبار نانو پوشش ها به نقل از 'خبرگزاری آنا'، از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، نانوپوششی به نام «Fenix Nanotech» در نمایشگاه WMS 2017 به نمایش در خواهد آمد این پوشش که با استفاده از فناوری‌ نانو به‌دست آمده، به گونه‌ای طراحی شده است که بتوان...اخبار صنایع رنگ و رزین
Summary
Review Date
Author Rating
51star1star1star1star1star