عرضه ۷ فناوری نانویی در نمایشگاه رنگ، کامپوزیت و رزین

عرضه 7 فناوری نانویی در نمایشگاه رنگ، کامپوزیت و رزین

اخبار رنگ به نقل از ایسنا:

همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‎المللی رنگ، رزین، پوشش‎های صنعتی و کامپوزیت (IPCC2016) شرکت‌های دانش‌بنیان ۷ محصول مبتنی بر نانوی فناوری خود را در این حوزه عرضه می‌کنند.

 پیشرفت سریع در صنعت رنگ، رزین، کامپوزیت و پلیمر و لزوم بهره ‏گیری از آخرین فناوری‌ها و علوم روز، منجر به برگزاری نمایشگاه بینالمللی رنگ، رزین، پوششهای صنعتی و کامپوزیت به منظور ارائه جدیدترین دستاوردهای این صنعت شد.

شانزدهمین دوره از این نمایشگاه با عنوان IPCC2016در محل دائمی نمایشگاههای بینالمللی تهران برگزار خواهد شد. نسبت به دوره قبل، این نمایشگاه ۴۱ درصد رشد در تعداد شرکت کننده‌های داخلی و ۱۸۰ درصد رشد در تعداد شرکت کننده‌های خارجی‌ داشته است. در این دوره از نمایشگاه نیز تعداد قابل توجهی از شرکت‏های داخلی و خارجی در ۱۷ گروه تخصصی محصولات خود را ارائه خواهند کرد.

با توجه به ویژگیهای منحصر به فرد این نمایشگاه، شرکتهای فناور در حوزه نانو محصولات خود را به صنعتگران و تولیدکنندگان این حوزه ارائه خواهند کرد.


بیشتر بدانید :  روش استفاده از رنگ های اپوکسی


نانورنگ آنتی استاتیکی شفاف از جمله محصولات مبتنی بر فناوری نانو عرضه شده در این دوره از نمایشگاه است. این محصول به منظور دفع الکتریسیته ساکن مورد استفاده قرار میگیرد. قابلیت اجرای سریع و آسان و سرعت انتقال سریع و یکسان در تمام سطح از دیگر ویژگیهای این محصول است.

دیگر محصولات مبتنی بر نانو به شرح ذیل است:

نانورنگدانه آبی فتالوسیانین مس با خاصیت رنگ‏دهی بالا (سه برابر بیشتر از نمونههای معمولی)، کاهش هزینه، افزایش راندمان واکنش و خواص نوری و پوشش سطحی با کیفیت بالا از مزایای این رنگدانهها

نانوکفپوش اپوکسی مقاوم به سایش با مقاومت سایشی و سختی بالا، قابلیت کاربرد در اتاق‌های تمیز و مکان‌های بهداشتی، محیط‌های صنعتی، سالن‌های تولید و انبارها، صنایع غذایی و نوشیدنی، صنایع دارویی و شیمیایی

پوشش‌های سخت PVD: استفاده از این نوع نانوپوششها بدون تغییر تولرانس ابعادی قطعات و قالب‏ها عمر کاری آنها را به اندازه ۲ تا ۵ برابر افزایش میدهد و در مقایسه با پوششهای مرسوم مورد استفاده در صنایع و شرکتهای تولیدی مقاومت به سایش، خوردگی و سختی بسیار بالاتری دارند.

نانوافزودنی کنترل‌کننده خوردگی برای رنگ و رزین با خاصیت زیست سازگاری و روش ساده تولید و راندمان بالای این محصول در کاهش سرعت خوردگی رنگ و رزین حتی با افزودن مقادیر کم این محصول

فیلترهای صنعتی هوا با فناوری نانو با قابلیت افزایش جذب، راندمان و عمر

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ،‌ رزین، پوشش‌های صنعتی و مواد کامپوزیت از فردا سه شنبه، ۱۶ آذرماه تا روز جمعه ۱۹ آذرماه در محل نمایشگاه‌های دائمی تهران برگزار می‌شود.

منبع

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/08/57348669.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/08/57348669-150x150.jpgrang247اخبار صنایع رنگاخبار رنگ,خبرگزاری,خبرگزاری رنگ و رزین,راز رنگ آبی,رزین آپوکسی,رنگ آبی,رنگ انرژی پاک,رنگ انرژی محیطی,رنگ بژعرضه ۷ فناوری نانویی در نمایشگاه رنگ، کامپوزیت و رزین اخبار رنگ به نقل از ایسنا: همزمان با برگزاری نمایشگاه بین‎المللی رنگ، رزین، پوشش‎های صنعتی و کامپوزیت (IPCC2016) شرکت‌های دانش‌بنیان ۷ محصول مبتنی بر نانوی فناوری خود را در این حوزه عرضه می‌کنند.  پیشرفت سریع در صنعت رنگ، رزین، کامپوزیت و پلیمر...اخبار صنایع رنگ و رزین