فراخوان فستیوال نوآوری‌های صنعت رنگ و رزین

فراخوان فستیوال نوآوری‌های صنعت رنگ و رزین

اخبار رنگ به نقل از ایسنا:

مرکز فن‌بازار ملی ایران فراخوان دریافت طرح‌ها و اختراعات برای شرکت در فستیوال نوآوری‌های صنعت رنگ و رزین را اعلام کرد.

 فن بازار ملی ایران واقع در پارک فناوری پردیس با همکاری موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و پوشش و معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری در نظر دارد فستیوال تخصصی نوآوری‌های حوزه صنعت رنگ و پوشش را در مهرماه ۱۳۹۶ برگزار کند.

این فستیوال تخصصی به منظور تجاری‌سازی نوآوری‌های حوزه رنگ، رزین و پوشش‌های صنعتی در ۶ محور و از طریق معامله/جذب سرمایه‌گذار در بازار دارایی فکری و با حضور سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان این حوزه برگزار می‌‏شود.پ


بیشتر بدانید : مواد اولیه رنگ پلاستیک


محورهای این همایش شامل پوشش‌های سطح از جمله انواع «پوشش‌های آلی، پوشش‌های معدنی، آماده سازی سطح، خوردگی، رزین‌ها پیونده‌ها و افزودنی‌ها، جوهرهای چاپ»، «مواد رنگزا از جمله مواد رنگزای موظف و رنگدانه‌های آلی، مواد رنگزای زیستی، طبیعی، مصنوعی، غذایی، دارویی و آرایشی، پلیمرهای خودرنگ، رنگدانه‌ها و مواد رنگزای نساجی، رنگدانه‌ها و مواد معدنی پیشرفته، نانو مواد» است.

از دیگر محورهای این رویداد می‌توان به «فیزیک رنگ از جمله رنگ و جلوه ظاهری ، فتونیک، رنگ همانندی، رنگ سنجی»، «رنگ و محیط زیست از جمله جنبه‌های زیست محیطی صنایع رنگ و پوشش»، «رنگ و انرژی‌های نو از جمله کاربرد رنگ در سلول‌های خورشیدی و سایر انرژی‌های تجدیدپذیر» و نیز «هنر رنگ مانند طراحی و هنر رنگ» اشاره کرد.

در این رویداد طرح‌ها و اختراعات منتخب به سرمایه‌گذاران و صنعت‌گران ارائه می‌شود. همچنین جلسات اختصاصی برای امضای قراردادهای مشارکت و سرمایه‌گذاری امضا خواهد شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، اختراعات برگزیده از حمایت معاونت علمی با اعطای تسهیلات سرمایه‌گذاری برخوردار می‌شوند.

منبع

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/08/57526586.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/08/57526586-150x150.jpgrang247اخبار صنایع رنگاخبار رنگ,پوشش های صنعتی و کامپوزیت,خبرگزاری,خبرگزاری رنگ و رزین,رزین,رنگ آبی,رنگ انرژی پاک,رنگ انرژی محیطیفراخوان فستیوال نوآوری‌های صنعت رنگ و رزین اخبار رنگ به نقل از ایسنا: مرکز فن‌بازار ملی ایران فراخوان دریافت طرح‌ها و اختراعات برای شرکت در فستیوال نوآوری‌های صنعت رنگ و رزین را اعلام کرد.  فن بازار ملی ایران واقع در پارک فناوری پردیس با همکاری موسسه پژوهشی علوم و فناوری رنگ و...اخبار صنایع رنگ و رزین