پرطرفدارترین رنگ های خودرو کدامند؟

پرطرفدارترین رنگ های خودرو کدامند؟

اخبار رنگ به نقل از خبرخودرو:

گروه بین الملل: هرسال BASF، تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی پیش بینی خود در مورد رنگبندی خودروها را در قالب یک مجموعه ۶۵ عددی منتشر می کند و رنگ های پرطرفدار ظرف چهار یا پنج سال آینده در هر منطقه را معرفی می نماید.

به گزارش خبرخودرو، BASF پیش بینی می کند که در سال های آینده در بازار ایالات متحده رنگ های خنثی مثل سیاه، سپید، نقره ای و خاکستری همچنان پرطرفدار  می باشند.


بیشتر بدانید:  ایجاد  پوششهای پلی پیرول اپوکسی مقاوم به خورد گی د ر محیط های د ریایی

بیشتر بدانید:  بازیافت بهینه حمام چربی گیر مصرف شد ه د ر خط تولید  رنگ

بیشتر بدانید:  بررسی پارامترهای موثر بر قد رت پرت پوشی رنگ ED د ر سالن رنگ سایپا


پائول سزورنی، مدیر طراحی واحد رنگ BASF، گفت: دلیل این امر می تواند توجه مردم به راحت تر فروخته شدن خودرویشان در بازار دست دوم ها باشد. اما شاید دلیل دیگر کاملا مربوط به سلیقه آن ها شود. این شرکت عقیده دارد، آبی تداعی کننده فناوری و در عین حال طبیعت است که این روزها هر دو مورد توجه امریکایی ها قرار گرفته است. از سویی مشکی و آبی دارای بیشترین ترکیب رنگ در خودروهای امریکایی ها خواهد بود. پیش بینی می شود که همچنان ردپای رنگ آبی در خودروهای امریکایی مشاهده شود. به علاوه آقای سزورنی رنگ آبی را گرم تر از سپید می داند و عقیده دارد که این رنگ می تواند به خوبی بخش های جذاب طراحی بدنه را مورد توجه قرار دهد.

BASF پیش بینی کرد که رنگ خودروها در بخش های دیگر جهان دارای گوناگونی بیشتری باشد و احتمالا سلیقه مردم در اروپا و خاورمیانه روی رنگ های لوکسی همچون طلایی برود.

منبع

 

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
rang247اخبار صنایع رنگاخبار,افتتاح خط تولید,رنگپرطرفدارترین رنگ های خودرو کدامند؟ اخبار رنگ به نقل از خبرخودرو: گروه بین الملل: هرسال BASF، تولید کننده رنگ و مواد شیمیایی پیش بینی خود در مورد رنگبندی خودروها را در قالب یک مجموعه ۶۵ عددی منتشر می کند و رنگ های پرطرفدار ظرف چهار یا پنج سال آینده در هر...اخبار صنایع رنگ و رزین