پروژه خط تولید الیاف شیشه و رزین‌های پلی‌استر غیراشباع در اشتهارد افتتاح شد

 

اخبار صنایع رزین به نقل از تسنیم:

پروژه خط تولید الیاف شیشه و رزین‌های پلی‌استر غیراشباع در شهرک صنعتی اشتهارد با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس‌جمهور و با حضور علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.

صبح امروز پروژه خط تولید الیاف شیشه و رزین‌های پلی‌استر غیراشباع در شهرک صنعتی اشتهارد با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس‌جمهور و با حضور علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت  افتتاح شد.

این کارخانه از ۳ سال قبل کار خود را در شهرک صنعتی اشتهارد شروع کرده و امروز خط تولید الیاف شیشه افتتاح شد. این تولیدات در صنایع کامپوزیت و لوله‌های grp کاربرد دارد و مساحت آن ۸۵۰۰ متر با ۵۰ نفر پرسنل است.


بیشتر بدانید:  پوشش پودری چیست؟

بیشتر بدانید:  پوشش های پاشش الکترواستاتیک چیست ؟

بیشتر بدانید:   تعرفه تبلیغات در وب سایت اخبار رنگ و رزین

بیشتر بدانید:    تعیین خواص فیزیکی و مکانیکی پوششهای نانو کامپوزیتی


 

به گزارش تسنیم، حسن روحانی همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی برای افتتاح چند پروژه مهم صنعتی و تولیدی استان البرز وارد این استان شد.

۳ پروژه بزرگ صنعتی شامل افتتاح خط تولید فروکتوز، گلوگز و گلوتن ذرت و فاز توسعه ذخیره‌سازی و نگهداری غلات در سیلو است.

چند پروژه صنعتی و تولیدی دیگر هم همزمان با سفر رئیس جمهور به استان البرز با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و از طریق ویدئو کنفرانس با دستور رئیس جمهور به بهره‌برداری می‌رسد.

اعتبار این طرح‌ها ۱۰ هزار و ۷۰ میلیارد تومان اعتبار است. معاون اجرایی رئیس‌جمهور، وزیر صنعت، رئیس سازمان استاندارد و جمعی دیگر از مسئولان رئیس‌جمهور را همراهی می‌کنند.

منبع

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز
Author Rating
51star1star1star1star1star
https://rang247.com/wp-content/uploads/2017/06/139510291803214779730164.jpghttps://rang247.com/wp-content/uploads/2017/06/139510291803214779730164-150x150.jpgrang247اخبار صنایع رنگافتتاح خط تولید,پوشش های صنعتی و کامپوزیت,رزینپروژه خط تولید الیاف شیشه و رزین‌های پلی‌استر غیراشباع در اشتهارد افتتاح شد   اخبار صنایع رزین به نقل از تسنیم: پروژه خط تولید الیاف شیشه و رزین‌های پلی‌استر غیراشباع در شهرک صنعتی اشتهارد با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس‌جمهور و با حضور علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد. صبح...اخبار صنایع رنگ و رزین