کفسابی

کفسابی زیبا با تجربه بیش از ۱۵ سال در حوزه کف و نمای ساختمانی یکی از مشهورترین نام ها در این حوزه می باشد. انجام کلیه خدمات سنگسابی در تمامی نقاط تهران و کشور پذیرفته می شود.

کفسابی 63 55 600 0912

کفسابی حرفه ای

تخصص کفسابی زیبا در کفسابی و نماشویی انواع سنگ ها می باشد. در هر شغلی جزییاتی هست که فقط متخصصان آن شغل می دانند، سنگسابی نیز از این بحث جدا نبوده و نکات بسیار مهم و کلیدی وجود دارد برای شستشوی انواع پوشش های کف و نما که فقط یک کفساب حرفه ای به آن ها واقف بوده و فقط با تجربه بالا بدست می آید، برای مثال می توان گفت که هر پوشش کفی را باید با دستگاه مخصوص و لقمه خاص کف سابی انجام داد، در غیر این صورت به آن تمیزی و صافی که در سنگ نو می بینید نخواهید رسید.

کفسابی 63 55 600 0912

کفسابی ارزان

کفسابی زیبا تمامی خدمات شست و شوی کف و نما را با بهترین دستگاه های روز دنیا و نازلترین قیمت ها به مشتریان خود ارائه می کند. جلب رضایت شما هدف ماست.و علاوه بر ارزان و مناسب بودن قیمت کارمان کیفیت بسیار برای ما مهم و ضروری بوده است

کفسابی 63 55 600 0912

 

هزینه کفسابی

هزینه کفسابی می تواند بسیار متغیر باشد، بعضی از همکاران قیمت بسیار پایینی برای انجام خدمات شست شوی کف و ساب سنگ  می دهند، مشتریان عزیز نباید انتظار داشته باشند که با کمترین قیمت بهترین کیفیت را دریافت کنند، برای انجام یک سنگسابی درجه ۱ احتیاج به دستگاه های بروز و لقمه هایی با کیفیت بالا هست که قطعا تمام این موارد خود بر روی هزینه کفسابیتاثیرگذار می باشد.

در بحث دوم از هزینه کفسابی، بدلیل متغیر بودن هزینه برای انواع پوشش کف و همچنین تعداد دفعات متغیر ساب زدن این سطوح، قطعا نوع کف نیز بر روی هزینه سنگسابی تاثیر مستقیم می گذارد، دیگر بحث تاثیر گذار بر روی قیمت کفسابی متراژ مد نظر برای ساب زدن است، که هر چه متراژ بالاتر برود قاعدتا هزینه کفسابی برای ۱ متر پایین می آید.

نرخ و قیمت سنگسابی :

تعرفه کف سابی و ساب زنی سنگ ها معولا با معیارهای متفاوتی محاسبه میشود که اغلب متراز کف ، نوع سنگ کفپوش بیشترین ملاک را تعیین میکنند که در کارهای بزرگ به صورت متری و در کارهای کوچک به صورت کنترات قیمت میدهیم

تلفن تماس ما  : ۶۳ ۵۵ ۶۰۰ ۰۹۱۲

کفسابی ارزان

کفسابی چیست ؟

به طور معمولا برای افرادی که اولین بار با این کلمه کفسابی یا سنگ سابی مواجه می شوند و اطلاعاتی در این زمینه ندارند سوالی نظیر سنگسابی چیست و این عمل توسط چه کسی و به چه نحویانجام می شود پیش میآید که این سوال ، به قولی سوال اصلی برای مشتریان است و سوالات دیگری نظیر قیمت ساب زدن سنگ ، ساب زنی چیست ،کف سابی موزاییک به چه صورت است.

سنگسابی سرامیک به چه نحوی است، خدمات کفسابی به چه شکل است ، قیمت کفسابی سنگ ، کفسابی نماشویی و سولاتی از این قبیل برای مشتریان پیش می آید که در این مقاله قصد داریم علاوه بر اینکه شما را با سنگسابی و خدمات آن آشنا کنیم و در مقالات بعدی به تک تک این سوالات می پردازیم تا علاوه  بر اینکه اطلاعاتی در این زمینه دریافت کنید . درمورد کاری که می خواهید انجام دهید با اطلاعات و آگاهی بیشتری اقدام به سنگسابی کنید.

خدمات کفسابی

چرا کفسابی:

درابتدا به این موضوع می پردازیم که چرا کفسابی انجام می دهیم دلیل عمده اینکه مجبور به انجام سنگسابی می شوید معمولا به دلایل: نامیزان بودن سنگ یا سرامیک ها ، پستی بلندی های موجود در کف  ، کدر شدن ، کثیف شدن سنگ ، ریختن مصالح  بر روی سنگ و.. که تمام این مسائل باعث می شود که کفپوش شما که می تواند از هر جنسی نظیر سنگ ، سرامیک ، کاشی،موزاییک و… باشد احتیاج به کف سابی پیدا کند .

چرا کف شویی سنگ انجام می شود ؟

معمولا بعد از اتمام چندین ماه از عمر کف سنگ ساختمان، کف پوش براقیت ابتدایی خود را از دست می دهد و کدر شده می شود کاملا مشخص می کند که این چرکی نیست سنگ کف بدلیل آمد و شد های زیاد و استفاده از آن دچار فرسودگی شده و احتیاج دارد که به واسطه دستگاههای کفشور سنگ کاملا تمیز میشود که این عمل را کف شویی می گویند.

rang247ریپورتاژکفسابی کفسابی زیبا با تجربه بیش از ۱۵ سال در حوزه کف و نمای ساختمانی یکی از مشهورترین نام ها در این حوزه می باشد. انجام کلیه خدمات سنگسابی در تمامی نقاط تهران و کشور پذیرفته می شود. کفسابی حرفه ای تخصص کفسابی زیبا در کفسابی و نماشویی انواع سنگ ها می باشد. در هر شغلی جزییاتی...اخبار صنایع رنگ و رزین
Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star