95/10/13

گزارش یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو

یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو در تاریخ  25 الی  28 آبان در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

این نمایشگاه یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور است که از ابتدا با هدف ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌های شرکت‌ها و هدایت آنها به بازارهای گسترده‌تر در صنعت خودرو برگزار می‌گردد.

صنعت خودرو امروز یکی از صنایعی است که بالاترین سطح انتظارات فنی را داراست. حجم بالای تولید نیازمند خطوط تولیدی پیوسته با درجه بالایی از اتوماسیون است. این سطح فناوری نیازمند محصولاتی است که با نیازهای آن سازگار باشند.
در بحث رنگ و پوشش، شرکت رادسیس پوشش یکی از شرکتهای حاضر در این نمایشگاه بود که به ارائه آخرین دستاوردهای خود پرداخت:
بخش پوشش‌های خودرویی شرکت رادسیس، محصولات یووی بسیاری برای استفاده در صنعت خودرو طراحی و تولید نموده است از جمله:
? سخت پوشه یووی پزی که برای حفاظت بلند مدت از لنزهای پلی کربناتی مصرفی در صنعت چراغ خودرو در برابر تاثیرات محیطی مناسب است.
? لاک یووی نسل اول برای زیرآیندهای BMC که عمدتا در ساخت رفلکتورهای چراغ خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پوشش، لایه ای بسیار هموار، سخت و چسبنده ایجاد می‌نماید که از مقاومت گرمایی لازم برای رفلکتورهای خودرویی برخوردار می‌باشد.
? پوششهایی که قابلیت ایجاد لایه‌های حفاظتی بر روی لایه‌های فلزی اعمال شده در خلاء را داشته و از این لایه‌ها در برابر شرایط مرطوب و قلیایی حفاظت می‌کند. این شرکت پوشش‌های یووی محافظ برای لایه‌های متال را نیز توسعه داده است که قابلیت اعمال بر روی سطوح متالایز شده در خلاء را دارند. لاک‌های شفاف یووی مناسب به عنوان رویه پوشش‌های متالیک بر روی قالپاق‌های پلاستیکی خودروها را نیز دارا هستند.

 

 

منبع:ایران نیوز

rang247پوشش های صنعتی و کامپوزیتخبرگزاری,خبرگزاری رنگ و رزین,رزین,رنگ95/10/13 گزارش یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو یازدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه‌های خودرو در تاریخ  25 الی  28 آبان در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه یکی از بزرگترین رویدادهای صنعتی و بازرگانی کشور است که از ابتدا با هدف ارائه قابلیت‌ها...اخبار صنایع رنگ و رزین